Studencie, znajdź zajęcie

I zrób to z nami! Dzięki Dorywcza.pl oszczędzisz mnóstwo czasu. Zapomnij o długich kolejkach i rozmowach kwalifikacyjnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które wprowadziliśmy znajdziesz dorywczą pracę bez zbędnych formalności. Zarejestruj się i zobacz, czy pracodawca czeka właśnie na Ciebie.

Skup się na tym, co najważniejsze

Zakładając konto w serwisie Dorywcza.pl nie stracisz czasu na „przebieranie” ogłoszeń, które cię nie interesują. Jak to działa? To proste! Na podstawie wprowadzonych przez ciebie danych i preferencji system filtruje oferty pracy tak, abyś znalazł coś idealnie dopasowanego. Tak samo działa w drugą stronę. Gdy pracodawca potrzebuje np. hostessy na czwartek, a jesteś osobą, która akurat tego dnia jest wolna, na pewno zostanie mu wyświetlony Twój profil. Dzięki formularzom na stronie, będzie również możliwość przeprowadzenia błyskawicznej rekrutacji, a Tobie pozostanie stawić się do pracy.

Omiń nieporozumienia

Każdy, kto szukał pracy wie, że i one się zdarzają. Nieczęsto pracodawca mówi wprost o warunkach zatrudnienia odwlekając ten temat do rozmowy z kandydatem. W serwisie Dorywcza.pl znajdziesz wszystkie najważniejsze informację, aby przyspieszyć czas między rekrutacją, a zatrudnieniem co jest przecież istotne przy pracy tego typu. Charakter pracy, czas, wynagrodzenie i lokalizacja to najistotniejsze aspekty wykonywanych zleceń. Od teraz masz je podane na tacy i wybierasz te, które najbardziej ci odpowiadają. Dodatkowo pracodawca, jak i pracownik będzie mógł wystawić ocenę, która pozwoli za znalezienie, zarówno rzetelnego zleceniobiorcy, jak i miejsca zatrudnienia.

Najważniejsze to się nie zniechęcać

A to z bardzo prostego powodu. Jeśli nie dostałeś danej pracy, możliwe, że jesteś na liście rezerwowej. Pracodawca tworzy listę np. kilku kandydatów, którzy również spełniają jego wymagania, a w przypadku rezygnacji pracownika zostaniesz powiadomiony o opuszczeniu „ławki rezerwowych” i zasileniu pierwszego składu.

Skompletuj ekipę!

Potrzebujesz zespołu na wiele okazji? Korzystając z naszego serwisu możesz ustalić harmonogram tak, aby zawsze kogoś znaleźć. System automatycznie dopasuje twoje wymagania oraz dostępność pracowników. W razie potrzeby istnieje możliwość tworzenia umów, rachunków oraz innej potrzebnej dokumentacji na podstawie profili. Nie musisz uzupełniać wszystkiego co rusz. System zrobi to za Ciebie.

To takie proste

Ważnym aspektem jest, że nie musisz posiadać skomplikowanej wiedzy o programowaniu czy komputerach. Dorywcza.pl przeprowadzi Cię przez prosty proces zakładania profilu, który będziesz mógł uaktualniać i dopasowywać do okoliczności kiedy tylko chcesz, nawet z pozycji telefonu. Szukanie pracy jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne.