Jesteś stundentem i chcesz mieć trochę kasy extra, ale studia nie pozwalają Ci na podjęcie regularnej pracy?

Opieka nad dziećmi lub inne obowiązki ograniczają Twoją dyspozycyjność? Chcesz dorobić do swojej pensji lub emerytury? Niezależnie co robisz, pomożemy znaleźć Ci sposób na dodatkowe pieniądze! Dorywcza.pl pozwala określić liczbę godzin, którymi dysponujesz – tak aby nowe zajęcie nie kolidowało z codziennymi obowiązkami. Możesz pracować z domu lub podczas przerwy na uczelni. Złap krótkoterminowe zajęcie, wtedy kiedy akurat w Twoim portfelu robi się pusto – szybkie zadanie na przyszły weekend. Po wykonanym zleceniu wystaw rekomendację, a jeśli aptetyt rośnie wraz z jedzeniem, szukaj już kolejnego!

Aktywizacja

Jesteś stundentem i chcesz mieć trochę kasy extra, ale studia nie pozwalają Ci na podjęcie regularnej pracy? Opieka nad dziećmi lub inne obowiązki ograniczają Twoją dyspozycyjność? Chcesz dorobić do swojej pensji lub emerytury? Niezależnie co robisz, pomożemy znaleźć Ci sposób na dodatkowe pieniądze! Dorywcza.pl pozwala określić liczbę godzin, którymi dysponujesz – tak aby nowe zajęcie nie kolidowało z codziennymi obowiązkami. Możesz pracować z domu lub podczas przerwy na uczelni. Złap krótkoterminowe zajęcie, wtedy kiedy akurat w Twoim portfelu robi się pusto – szybkie zadanie na przyszły weekend. Po wykonanym zleceniu wystaw rekomendację, a jeśli aptetyt rośnie wraz z jedzeniem, szukaj już kolejnego!

Rozwój

Jednym z naszych celów jest wielobranżowość. Dzięki różnorodności zapotrzebowania naszych zleceniodawców z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, w czym czujesz się pewnie lub już posiadasz kwalifikacje. Przejrzystość ogłoszeń pozwoli Ci dobrać odpowiadającą stawkę oraz termin wykonywania pracy. Jasno określona płaca pozwoli realnie kalkulować potencjalne zarobki. Nabierając doświadczenia, zwiększasz swoje możliwości podczas kolejnych poszukiwań w serwisie oraz na całym rynku pracy. Przyszły pracodawca z pewnością doceni Twoją wszechstronność oraz umiejętność podejmowania wyzwań i radzenia sobie z nowymi zadaniami. Dzięki Dorywcza.pl sam decydujesz w jakim kierunku chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie. Jeśli potrzebujesz pomocy, pokażemy jak stworzyć dobre CV – możesz to zrobić wybierając z naszych 100 wzorów.

Elastyczność

To największa zaleta pracy dorywczej. Spróbuj już dziś, a z pewnością docenisz możliwość wybierania godzin pracy. Dzięki naszej stronie to Ty decydujesz w jakiej branży i kiedy chcesz pracować. Omiń wieloetapowe procesy rekrutacyjnie, rozsyłanie w nieskończoność CV i listów motywacyjnych. Szanuj swój czas, bo czas to pieniądz! Dorywcza.pl dopasuje oferty do Twoich oczekiwań, a Ty zamiast przeglądać kolejne ogłoszenia w poszukiwaniu odpowiedniejgo zlecenia, możesz już zacząć zarabiać!

Profesjonalizm

Praca dorywcza, to w dalszym ciągu praca. Dobrze wykonane zadanie i profesjonalne podejście z pewnością zostaną docenione – pracodawca wystawiając ocenę zwiększa Twoją szansę przy pozyskiwaniu kolejnych zleceń. Jeśli zobowiązujesz się do wykonania określonej pracy wykonaj ją solidnie. Twój pracodawca zgadza się na pracę zdalną lub dostosowuje godziny pracy do Twoich potrzeb – doceń to! Dotrzymuj terminów i bądź punktualny. Szanujmy nawzajem siebie i nasz czas, ułatwi to kontakt i poszukiwania obu stronom.

Bezpieczeństwo

Dzięki pośrednictwu portalu nie musisz obawiać się, że pracodawca nie wywiąże się z ustaleń. Serwis będzie odpowiadać za zawieranie transakcji między zleceniodawcami i pracownikami oraz zapewniał ich zgodność z prawem. Dopilnujemy też zawierania umów – nie chcemy tworzyć ani reklamować miejsc pracy „na czarno”. Zawierając umowę za pośrednictwem portalu masz prawo i podstawy do egzekwowania wynagrodzenia.

Pamiętaj, że poszukujący pracy nie pokrywa żadnych kosztów. Załóż konto już dziś. Zacznij pracę już jutro.